FLEX W ROUND LED SLMPANEL 15W 4000K 1330Lm 230V Φ50-150 120° -FLEXI1540RW






FLEX W ROUND LED SLMPANEL 15W 4000K 1330Lm 230V Φ50-150 120° -FLEXI1540RW
5,70€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: FLEXI1540RW
- EAN: 5208055005277
Περιγραφή
Το Σποτ LED FLEXI1540RW είναι ένα στρογγυλό φωτιστικό τύπου Slimpanel με ισχύ 15W και φωτεινή ροή 1330lm, που παρέχει ουδέτερο λευκό φως 4000K. Είναι ιδανικό για χωνευτή εγκατάσταση σε εσωτερικούς χώρους, προσφέροντας εξαιρετική φωτεινότητα και εξοικονόμηση ενέργειας. Το φωτιστικό διαθέτει γωνία δέσμης 120°, παρέχοντας ευρύ και ομοιόμορφο φωτισμό σε μεγάλες περιοχές. Με κατασκευή από ανθεκτικό αλουμίνιο και πολυκαρβονικό (PC), είναι ιδανικό για εσωτερικές χρήσεις και έχει διάρκεια ζωής έως και 30.000 ώρες. Η προστασία IP20 τον καθιστά κατάλληλο για εσωτερικούς χώρους, ενώ η εγγύηση 2 ετών εξασφαλίζει αξιόπιστη απόδοση.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Σχήμα | Στρόγγυλο |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Οικογένεια | FLEXI |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Εγκατάσταση | Χωνευτή |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 15 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1330 lm |
















