Φ/Σ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ LED ΣΥΝΕΧΟΥΣ ΚΑΙ ΜΗ IP65 4.5W/1.1W (EP) 3HRS 150LM 6000K 230V AC, ΜΕ ΚΟΥΜΠΙ ΔΟΚΙΜΗΣ -BEN160






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: BEN160
- EAN: 5208055100392
Περιγραφή
Το φωτιστικό ασφαλείας LED BEN160 είναι ιδανικό για εφαρμογές όπου απαιτείται αξιόπιστος φωτισμός σε περιπτώσεις ανάγκης. Σχεδιασμένο για να προσφέρει υψηλή φωτεινότητα και μεγάλη διάρκεια ζωής, διαθέτει φωτεινή ροή 150lm και θερμοκρασία χρώματος 6000K για ψυχρό λευκό φως. Η συσκευή λειτουργεί σε τάση 230V AC και έχει δείκτη προστασίας IP65, κάνοντάς την κατάλληλη για εξωτερικούς ή υγρούς χώρους, αντέχοντας στη σκόνη και την υγρασία. Το φωτιστικό BEN160 διαθέτει αυτονομία 3 ωρών για συνεχιζόμενη λειτουργία σε περίπτωση διακοπής ρεύματος, προσφέροντας αξιόπιστη εφεδρεία σε περιπτώσεις έκτακτης ανάγκης. Επίσης, περιλαμβάνει κουμπί δοκιμής για εύκολη λειτουργία και έλεγχο. Το προϊόν είναι συμβατό με λειτουργία συνεχούς και μη συνεχούς φωτισμού, προσφέροντας ευελιξία στις εφαρμογές του.
| Default | |
| Λειτουργία | Συνεχής & Μη Συνεχής |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Αυτονομία/ Εφεδρεία | 3 ώρες |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 150 lm |
| Κουμπί Δοκιμής | Ναι |
















