LED ΛΕΥΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ 10W 6500K 1100Lm 40° IP44 230V AC Ra80 Φ87*62MM 5YRS -DOL1065






LED ΛΕΥΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ 10W 6500K 1100Lm 40° IP44 230V AC Ra80 Φ87*62MM 5YRS -DOL1065
17,36€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: DOL1065
- EAN: 5208055104048
Περιγραφή
Το χωνευτό φωτιστικό LED DOL1065 10W προσφέρει ισχυρό φωτισμό με φωτεινή ροή 1100 lm και θερμοκρασία χρώματος 6500K (ψυχρό λευκό), παρέχοντας καθαρό και έντονο φωτισμό, ιδανικό για χώρους που απαιτούν υψηλή ένταση φωτός. Με γωνία δέσμης φωτισμού 40°, εξασφαλίζει κατευθυνόμενο φωτισμό, ιδανικό για στοχευμένες εφαρμογές. Η κατασκευή του από αλουμίνιο και πολυκαρβονικό (PC) προσφέρει ανθεκτικότητα και μοντέρνα αισθητική, ενώ η προστασία IP44 το καθιστά κατάλληλο για χρήση σε χώρους με υγρασία, όπως μπάνια ή εξωτερικοί χώροι. Ο δείκτης χρωματικής απόδοσης Ra≥80 διασφαλίζει την ακριβή αναπαραγωγή των χρωμάτων. Με διάρκεια ζωής 50.000 ώρες και εγγύηση 5 ετών, το DOL1065 εξασφαλίζει μακροχρόνια και αξιόπιστη λειτουργία. Η ηλεκτρική προστασία κλάσης ΙΙ προσφέρει αυξημένη ασφάλεια, ενώ η ενεργειακή του απόδοση το καθιστά ιδανικό για περιοχές όπου απαιτείται αποδοτικός φωτισμός με χαμηλή κατανάλωση ενέργειας.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Σχήμα | Στρόγγυλο |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 40° |
| Οικογένεια | DOL |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | COB |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Εγκατάσταση | Χωνευτή |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 10 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP44 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6500K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1100 lm |


















