ΜΙΝΙ ΜΑΥΡΟ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΣΠΟΤ 24V DC 15W 4000K 1100LM 50° RA90 5YRS Φ122*32ΜΜ -TREYE1540B




ΜΙΝΙ ΜΑΥΡΟ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΣΠΟΤ 24V DC 15W 4000K 1100LM 50° RA90 5YRS Φ122*32ΜΜ -TREYE1540B
35,45€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: TREYE1540B
- EAN: 5208055107483
Περιγραφή
ΜΙΝΙ ΜΑΥΡΟ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΣΠΟΤ 24V DC 15W 4000K 1100LM 50° RA90 5YRS Φ122*32ΜΜ -TREYE1540B
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 50° - Μονή κατεύθυνση φωτός |
| Οικογένεια | TREYE |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ισχύς | 15 W |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1100 lm |


















