ΜΙΝΙ ΜΑΥΡΟ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΣΠΟΤ 24V DC 10W 3000K 620LM 50° RA90 5YRS Φ97*32ΜΜ -TREYE1030B






ΜΙΝΙ ΜΑΥΡΟ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΣΠΟΤ 24V DC 10W 3000K 620LM 50° RA90 5YRS Φ97*32ΜΜ -TREYE1030B
27,10€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: TREYE1030B
- EAN: 5208055107452
Περιγραφή
ΜΙΝΙ ΜΑΥΡΟ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΣΠΟΤ 24V DC 10W 3000K 620LM 50° RA90 5YRS Φ97*32ΜΜ -TREYE1030B
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 50° - Μονή κατεύθυνση φωτός |
| Οικογένεια | TREYE |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ισχύς | 10 W |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 620 lm |


















