ΜΙΝΙ ΜΑΥΡΟ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ 24V DC 7W 3000K 650LM 230° RA90 5YRS Φ100Χ1000ΜΜ ΟΠΑΛ ΓΥΑΛΙ -TOB730BP

ΜΙΝΙ ΜΑΥΡΟ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ 24V DC 7W 3000K 650LM 230° RA90 5YRS Φ100Χ1000ΜΜ ΟΠΑΛ ΓΥΑΛΙ -TOB730BP
31,20€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: TOB730BP
- EAN: 5208055107414
Περιγραφή
ΜΙΝΙ ΜΑΥΡΟ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ 24V DC 7W 3000K 650LM 230° RA90 5YRS Φ100Χ1000ΜΜ ΟΠΑΛ ΓΥΑΛΙ -TOB730BP
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 230° |
| Οικογένεια | TOB |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ισχύς | 7 W |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 (3000K) |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 650 lm |














