ΜΑΥΡΟ ΜΑΤ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΣΠΟΤ 48V DC 7W 4000K 600LM 36° OSRAM RA90 Φ50*90MM -HUBE740B

ΜΑΥΡΟ ΜΑΤ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΣΠΟΤ 48V DC 7W 4000K 600LM 36° OSRAM RA90 Φ50*90MM -HUBE740B
22,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: HUBE740B
- EAN: 5208055091591
Περιγραφή
ΜΑΥΡΟ ΜΑΤ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΣΠΟΤ 48V DC 7W 4000K 600LM 36° OSRAM RA90 Φ50*90MM -HUBE740B
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 36° |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Ισχύς | 7 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 600 lm |














