ΜΑΥΡΟ ΜΑΤ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ 48V DC 12W 4000K 1080LM 36° OSRAM RA90 L220MM -MEYE1240B

ΜΑΥΡΟ ΜΑΤ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ 48V DC 12W 4000K 1080LM 36° OSRAM RA90 L220MM -MEYE1240B
19,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: MEYE1240B
- EAN: 5208055087877
Περιγραφή
ΜΑΥΡΟ ΜΑΤ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ 48V DC 12W 4000K 1080LM 36° OSRAM RA90 L220MM -MEYE1240B
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 36° |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ισχύς | 12 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1080 lm |













