Ανεμιστήρας Οροφής Βιομηχανικού Τύπου Μαύρος FANOUBL10

Ανεμιστήρας Οροφής Βιομηχανικού Τύπου Μαύρος FANOUBL10
53,07€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: FANOUBL10
- EAN: 5208055099238
Περιγραφή
Ο ανεμιστήρας οροφής βιομηχανικού τύπου FANOUBL10 σε μαύρο χρώμα διαθέτει τρία μεταλλικά μαύρα πτερύγια διαμέτρου 140 cm, κατάλληλος για μεγάλους επαγγελματικούς ή βιομηχανικούς χώρους. Εξοπλισμένος με μοτέρ AC 60W, προσφέρει 5 ταχύτητες λειτουργίας, μέγιστη ταχύτητα 200 RPM και χαμηλή στάθμη θορύβου 50 dB για αθόρυβη και αποδοτική λειτουργία. Διαθέτει ανάρτηση 26 cm και ροζέτα 100x90 mm για σταθερή και εύκολη τοποθέτηση, ενώ ο έλεγχος γίνεται μέσω επίτοιχου διακόπτη. Με μέγιστο ύψος 41 cm, συνδυάζει αντοχή, απόδοση και πρακτικότητα για χώρους που απαιτούν υψηλή απόδοση αερισμού.
| Default | |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | AC 60W |
| Διάμετρος | 56" & 140ΕΚ |
| Ανάρτηση (Μόνο για Οροφής) | 26εκ |
| Διακόπτης | Επίτοιχος διακόπτης |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | Μεταλλικό |
| Χρώμα Πτερυγίων | Μαύρο |
| Αριθμός Πτερυγίων | 3 |
| Ταχύτητες | 5 |
| Στάθμη Θορύβου | 50dB |
| Στροφές/Λεπτό | 200RPM |
| Τάση (Volt) | 220-230V AC |
| Κάλυψη Χώρου | Έως 100τμ |





















