Επιτοίχιος Ανεμιστήρας με Τηλεχειριστήριο FANWPW40R

Επιτοίχιος Ανεμιστήρας με Τηλεχειριστήριο FANWPW40R
54,56€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: FANWPW40R
- EAN: 5208055099368
Περιγραφή
Ο FANWPW40R είναι ένας κομψός και πρακτικός επιτοίχιος ανεμιστήρας, ιδανικός για μικρούς έως μεσαίους χώρους. Με διάμετρο 45 εκατοστά και τρία λευκά πτερύγια από ανθεκτικό πολυπροπυλένιο (PP), προσφέρει αποτελεσματικό αερισμό με χαμηλή κατανάλωση ρεύματος (50W). Διαθέτει τρεις ρυθμίσεις ταχύτητας και λειτουργεί αθόρυβα με στάθμη θορύβου 58 dB, ενώ το τηλεχειριστήριο και ο ρυθμιζόμενος χρονοδιακόπτης (0.5, 1, 2, 4 ώρες) προσφέρουν εύκολο χειρισμό και άνεση στη χρήση. Η επίτοιχη βάση στήριξης καθιστά την εγκατάστασή του απλή και ασφαλή, καθιστώντας τον ιδανικό για κατοικίες ή μικρούς επαγγελματικούς χώρους
| Default | |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | AC 50W |
| Διάμετρος | 18" & 45ΕΚ |
| Διακόπτης | Τηλεχειριστήριο |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | Pp |
| Χρονοδιακόπτης & 'Ωρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 0,5/1/2/4H |
| Χρώμα Πτερυγίων | Λευκό |
| Αριθμός Πτερυγίων | 3 |
| Ταχύτητες | 3 |
| Στάθμη Θορύβου | 58dB |
| Στροφές/Λεπτό | 1050RPM |
| Τάση (Volt) | 220-230V AC |
| Κάλυψη Χώρου | Έως 20τμ |





















