Σποτ Ράγας LED ZUNO730B4






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: ZUNO730B4
- EAN: 5208055008995
Περιγραφή
Το σποτ ράγας LED ZUNO730B4 αποτελεί ιδανική επιλογή για επαγγελματικούς χώρους που απαιτούν εστιασμένο και ζεστό φωτισμό. Με ισχύ 7W και φωτεινή ροή 500 lumen, αποδίδει θερμό λευκό φως 3000K και προσφέρει άνετη φωτεινότητα με δέσμη φωτισμού 24°, ιδανική για στοχευμένο φωτισμό σε βιτρίνες, ράφια και εκθέσεις. Ενσωματώνει COB LED chip με CRI Ra=80, εξασφαλίζοντας φυσική απόδοση χρωμάτων. Η κατασκευή του από ανθεκτικό αλουμίνιο και γυαλί, σε μαύρο φινίρισμα, συνδυάζει ανθεκτικότητα και διακριτική αισθητική. Σχεδιασμένο για 3-φασική παροχή ρεύματος 230V AC, προσφέρει ηλεκτρική προστασία Κλάσης Ι και βαθμό στεγανότητας IP20, κατάλληλο για χρήση σε εσωτερικούς χώρους. Με διάρκεια ζωής 30.000 ώρες και 2ετή εγγύηση, το ZUNO730B4 προσφέρει αποδοτικό και αξιόπιστο φωτισμό σε κάθε επαγγελματική εφαρμογή.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 24° |
| Οικογένεια | ZUNO |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Παροχή Ρεύματος | 3 Φάσεις |
| Τύπος LED chip | COB |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 7 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 500 lm |
















