Μαγνητικό Κρεμαστό Φωτιστικό IONAP1240W






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: IONAP1240W
- EAN: 5208055088256
Περιγραφή
Το IONAP1240W είναι ένα σύγχρονο μαγνητικό κρεμαστό φωτιστικό LED, κατάλληλο για χρήση με συστήματα ράγας 48V DC. Διαθέτει ισχύ 12W και ενσωματωμένο LED OSRAM, αποδίδοντας ουδέτερο λευκό φως θερμοκρασίας 4000K με φωτεινή ροή 1050 lumen, ιδανικό για καθαρό και ισορροπημένο φωτισμό σε οικιακούς ή επαγγελματικούς χώρους. Η δέσμη φωτισμού 36° προσφέρει στοχευμένο φωτισμό, ενώ ο υψηλός δείκτης χρωματικής απόδοσης CRI Ra=90 εξασφαλίζει φυσική και ζωντανή απόδοση χρωμάτων. Η μίνιμαλ κυλινδρική σχεδίαση με φινίρισμα σε λευκό ματ και διαστάσεις Φ100×134mm ενσωματώνεται εύκολα σε μοντέρνους χώρους. Με διάρκεια ζωής 30.000 ωρών, δείκτη προστασίας IP20 για χρήση σε εσωτερικούς χώρους και εγγύηση 3 ετών, αποτελεί μια λειτουργική και αισθητικά κομψή λύση φωτισμού.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 36° |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ισχύς | 12 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1050 lm |
















