ASIAN-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΑΜΜΩΔΕΣ ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED SMD 11W CCT 715LM IP20 Φ164X1500MM -CNP11WBKCCT




ASIAN-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΑΜΜΩΔΕΣ ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED SMD 11W CCT 715LM IP20 Φ164X1500MM -CNP11WBKCCT
63,09€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: CNP11WBKCCT
- EAN: 5208055110209
Περιγραφή
ASIAN-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΑΜΜΩΔΕΣ ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED SMD 11W CCT 715LM IP20 Φ164X1500MM -CNP11WBKCCT
| Default | |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Οικογένεια | ASIAN |
| Dimmable | Όχι |
| Υλικό (δευτερεύον) | Ακρυλικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Αμμώδες Μαύρο |
| Εγκατάσταση | Κρεμαστή |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό - Ουδέτερο Λευκό |
| Ισχύς | 11 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K 3000K 4000K |
| Τάση (Volt) | 220- 240V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 715 lm |














