Φωτιστικό Ράγας LED MARK4040W4M






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: MARK4040W4M
- EAN: 5208055096060
Περιγραφή
Το Φωτιστικό Ράγας LED MARK4040W4M είναι η ιδανική λύση για φωτισμό σε επαγγελματικούς ή οικιακούς χώρους που απαιτούν υψηλή φωτεινότητα και εξαιρετική απόδοση χρωμάτων. Με ισχύ 40W και φωτεινότητα 5600lm, προσφέρει έναν ουδέτερο λευκό φωτισμό 4000K, ιδανικό για την καθημερινή χρήση σε γραφεία, καταστήματα, και εκθεσιακούς χώρους. Η δέσμη φωτισμού 90° εξασφαλίζει την κάλυψη μεγάλων επιφανειών, ενώ ο δείκτης χρωματικής απόδοσης Ra=90 εγγυάται φυσική και ακριβή αναπαραγωγή των χρωμάτων. Το φωτιστικό διαθέτει 3-φασική παροχή ρεύματος για άψογη λειτουργία και μειωμένη κατανάλωση ενέργειας.Κατασκευασμένο από αλουμίνιο με PMMA, το MARK4040W4M είναι ανθεκτικό και έχει διάρκεια ζωής 50.000 ώρες, προσφέροντας μακροχρόνια αξιοπιστία. Η προστασία IP20 το καθιστά κατάλληλο για χρήση σε εσωτερικούς χώρους, ενώ η εγγύηση 5 ετών σας εξασφαλίζει την ποιότητά του.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | C |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 90° |
| Υλικό (δευτερεύον) | PMMA |
| Παροχή Ρεύματος | 3 Φάσεις |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 40 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 5600 lm |















