ΥΠΟ ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΚΡΕΜΑΣΤΟ Φ/Σ LED 48W 3000K 4610LM ΛΕΥΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ D61XH120CM DIANA -BR71LEDP61WH






ΥΠΟ ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΚΡΕΜΑΣΤΟ Φ/Σ LED 48W 3000K 4610LM ΛΕΥΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ D61XH120CM DIANA -BR71LEDP61WH
276,77€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: BR71LEDP61WH
- EAN: 5208055083596
Περιγραφή
ΥΠΟ ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΚΡΕΜΑΣΤΟ Φ/Σ LED 48W 3000K 4610LM ΛΕΥΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ D61XH120CM DIANA -BR71LEDP61WH
| Default | |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Υλικό (κύριο) | Μέταλλο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Τριπλή Κατεύθυνση Φωτός |
| Οικογένεια | DIANA |
| Dimmable | Όχι |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 48 W |
| Υλικό Καλωδίου | PVC Σύρμα |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra>80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 4610 lm |














