TMEDIO-ΜΙΝΙ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΣΠΟΤ ΜΑΥΡΟ ΜΕ ΕΦΕ ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ LED SMD 10W 1800K 448LM IP20 5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ -TMEDIO10SUN

TMEDIO-ΜΙΝΙ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΣΠΟΤ ΜΑΥΡΟ ΜΕ ΕΦΕ ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ LED SMD 10W 1800K 448LM IP20 5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ -TMEDIO10SUN
37,65€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: TMEDIO10SUN
- EAN: 5208055109753
Περιγραφή
TMEDIO-ΜΙΝΙ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΣΠΟΤ ΜΑΥΡΟ ΜΕ ΕΦΕ ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ LED SMD 10W 1800K 448LM IP20 5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ -TMEDIO10SUN
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Οικογένεια | TMEDIO |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο & Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Πορτοκαλί |
| Ισχύς | 10 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 1800K |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 448 lm |











