Σποτ LED PENU1840RNM






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: PENU1840RNM
- EAN: 5208055099924
Περιγραφή
Το σποτ LED PENU1840RNM συνδυάζει μοντέρνο σχεδιασμό και εξαιρετική απόδοση φωτισμού. Με ισχύ 18W και φωτεινή ροή 1800Lm, παρέχει ουδέτερο λευκό φως 4000K, το οποίο είναι ιδανικό για χώρους που απαιτούν άμεσο και καθαρό φωτισμό. Ο δείκτης χρωματικής απόδοσης (Ra80) εξασφαλίζει υψηλή πιστότητα στα χρώματα, ενώ το φωτιστικό έχει μεγάλη διάρκεια ζωής έως 30.000 ώρες. Κατασκευασμένο από αλουμίνιο με φινίρισμα νίκελ ματ και πλαστικό, το σποτ έχει διάμετρο 220mm και είναι σχεδιασμένο για χωνευτή εγκατάσταση στην οροφή. Η δέσμη φωτισμού 120° καλύπτει μεγάλο πεδίο, ενώ ο δείκτης προστασίας IP20 το καθιστά ιδανικό για εσωτερικούς χώρους χωρίς υγρασία. Η ηλεκτρική προστασία κλάσης ΙΙ και η ενεργειακή κλάση F εγγυώνται ασφαλή και οικονομική λειτουργία, ενώ το προϊόν συνοδεύεται από 3 χρόνια εγγύηση. Ιδανικό για φωτισμό σε σαλόνια, γραφεία ή κουζίνες, το σποτ LED PENU1840RNM προσφέρει φωτεινότητα και στιβαρότητα με μοντέρνο ύφος.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Σχήμα | Στρόγγυλο |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Υλικό (δευτερεύον) | Πλαστικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Νίκελ Mατ |
| Εγκατάσταση | Χωνευτή |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 18 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1800 lm |
















