SLIM METAL CV LED DRIVER 60W 230V AC-24V DC 2.5A IP20 WITH TERMINAL -SM60CV24

SLIM METAL CV LED DRIVER 60W 230V AC-24V DC 2.5A IP20 WITH TERMINAL -SM60CV24
7,60€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: SM60CV24
- EAN: 5208055054466
Περιγραφή
SLIM METAL CV LED DRIVER 60W 230V AC-24V DC 2.5A IP20 WITH TERMINAL -SM60CV24
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Dimmable | Όχι |
| Χρώμα (κύριο) | Ασημί |
| Τάση Εξόδου | 24V DC |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 60 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
















