SAND WHITE LED ZOOMABLE TRACK LUMINAIRE 25W 4000K 3-PHASE 25-60° 3000LM MAX. 230V AC Ra80 5YRS -MEL2540W4




SAND WHITE LED ZOOMABLE TRACK LUMINAIRE 25W 4000K 3-PHASE 25-60° 3000LM MAX. 230V AC Ra80 5YRS -MEL2540W4
43,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: MEL2540W4
- EAN: 5208055102778
Περιγραφή
SAND WHITE LED ZOOMABLE TRACK LUMINAIRE 25W 4000K 3-PHASE 25-60° 3000LM MAX. 230V AC Ra80 5YRS -MEL2540W4
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 25-60° |
| Υλικό (δευτερεύον) | PMMA |
| Παροχή Ρεύματος | 3 Φάσεις |
| Τύπος LED chip | COB |
| Χρώμα (κύριο) | Αμμώδες Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 25 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3000 lm |















