Σποτ Ράγας LED MEL2530W2




- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: MEL2530W2
- EAN: 5208055102723
Περιγραφή
Το σποτ ράγας LED MEL2530W2 αποτελεί μια ισχυρή και καλαίσθητη επιλογή φωτισμού για εσωτερικούς χώρους που απαιτούν έντονο και ζεστό φωτισμό. Με ισχύ 25W και θερμοκρασία χρώματος 3000K, αποδίδει θερμό λευκό φως, ιδανικό για τη δημιουργία φιλικής και άνετης ατμόσφαιρας σε σαλόνια, καταστήματα, εστιατόρια και άλλους χώρους φιλοξενίας. Η υψηλή φωτεινή ροή των 2800 lumen εξασφαλίζει ισχυρό και αποδοτικό φωτισμό. Εξοπλισμένο με COB LED chip, το MEL2530W2 προσφέρει σταθερό και ομοιόμορφο φως με υψηλή ποιότητα και απόδοση, ενώ ο δείκτης χρωματικής απόδοσης Ra≥80 διασφαλίζει φυσική αναπαραγωγή των χρωμάτων. Η δέσμη φωτός είναι ρυθμιζόμενη από 25° έως 60°, επιτρέποντας στοχευμένο ή πιο ευρύ φωτισμό ανάλογα με τις ανάγκες του χώρου. Η κατασκευή του από ανθεκτικό αλουμίνιο και δευτερεύον υλικό PMMA προσδίδει στιβαρότητα και κομψότητα, ενώ το αμμώδες λευκό φινίρισμα του δίνει μία διακριτική και σύγχρονη εμφάνιση. Το φωτιστικό είναι συμβατό με μονοφασική ράγα (1-φάσης), λειτουργεί με τάση 230V AC και ανήκει στην Κλάση Ι ηλεκτρικής προστασίας. Διαθέτει βαθμό στεγανότητας IP20, κατάλληλο για χρήση σε εσωτερικούς χώρους. Με διάρκεια ζωής έως 50.000 ώρες, ενεργειακή κλάση E και εγγύηση 5 ετών, το MEL2530W2 αποτελεί μια αξιόπιστη και μακροχρόνια λύση για απαιτητικές εφαρμογές φωτισμού.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 25-60° |
| Υλικό (δευτερεύον) | PMMA |
| Παροχή Ρεύματος | 1 Φάση |
| Τύπος LED chip | COB |
| Χρώμα (κύριο) | Αμμώδες Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 25 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 2800 lm |















