PRIME ΑΙΣΘΗΤΗΡΑΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΜΕ ΒΙΔΑ 1P 180-250VAC 400W(40VA) 5-7m 3-7Lux30-260sec IP20 ΜΑΤ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ -1000117103

PRIME ΑΙΣΘΗΤΗΡΑΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΜΕ ΒΙΔΑ 1P 180-250VAC 400W(40VA) 5-7m 3-7Lux30-260sec IP20 ΜΑΤ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ -1000117103
28,98€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: 1000117103
- EAN: 5208055073290
Περιγραφή
PRIME ΑΙΣΘΗΤΗΡΑΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΜΕ ΒΙΔΑ 1P 180-250VAC 400W(40VA) 5-7m 3-7Lux30-260sec IP20 ΜΑΤ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ -1000117103
| Default | |
| Υλικό (κύριο) | Πλαστικό |
| Οικογένεια | PRIME |
| Αριθμός Επαφών | 1P+N |
| Χρώμα (κύριο) | Ασημί |
| Εγκατάσταση | Χωνευτή |
| Ισχύς | 400 W |
| Στερέωση | Με βίδες |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Τάση (Volt) | 180- 250V AC |
| Εμβέλεια Ανίχνευσης Κίνησης | 5-7 m |











