OASIS-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΧΑΛΚΙΝΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟY LED COB 7W DIMMABLE 2700K 350LM IP20 150X150X380MM -CNT7PBRDIM




OASIS-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΧΑΛΚΙΝΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟY LED COB 7W DIMMABLE 2700K 350LM IP20 150X150X380MM -CNT7PBRDIM
85,33€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: CNT7PBRDIM
- EAN: 5208055110193
Περιγραφή
OASIS-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΧΑΛΚΙΝΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟY LED COB 7W DIMMABLE 2700K 350LM IP20 150X150X380MM -CNT7PBRDIM
| Default | |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Οικογένεια | OASIS |
| Dimmable | Ναι |
| Υλικό (δευτερεύον) | Ακρυλικό |
| Τύπος LED chip | COB |
| Χρώμα (κύριο) | Χάλκινο |
| Εγκατάσταση | Επιτραπέζιο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ισχύς | 7 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K |
| Τάση (Volt) | 220- 240V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 350 lm |














