NETTO ΔΑΠΕΔΟΥ LED ΨΥΧΡΟ ΦΩΣ 2,6W SMD ΧΩΡΙΣ ΚΑΛΥΜΜΑ -HI5505CW






NETTO ΔΑΠΕΔΟΥ LED ΨΥΧΡΟ ΦΩΣ 2,6W SMD ΧΩΡΙΣ ΚΑΛΥΜΜΑ -HI5505CW
19,53€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: HI5505CW
Περιγραφή
NETTO ΔΑΠΕΔΟΥ LED ΨΥΧΡΟ ΦΩΣ 2,6W SMD ΧΩΡΙΣ ΚΑΛΥΜΜΑ -HI5505CW
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 25000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Οικογένεια | BREA |
| Dimmable | Όχι |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Γκρι |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 2,6 W |
| Υλικό Καλωδίου | - |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 220 lm |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Διάφανο |

















