Μίνι Νέον Μαγνητικό Φωτιστικό TNEO1240B






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: TNEO1240B
- EAN: 5208055101313
Περιγραφή
Το μίνι νέον μαγνητικό φωτιστικό TNEO1240B είναι ιδανικό για σύγχρονα μαγνητικά συστήματα ράγας 24V DC, προσφέροντας κομψή εμφάνιση και ποιοτικό φωτισμό. Με ισχύ 12W και ουδέτερο λευκό φως 4000K, αποδίδει φωτεινή ροή 400 lumen με ευρεία γωνία διάχυσης 110°, δημιουργώντας ομοιόμορφο και ευχάριστο φωτισμό για επαγγελματικούς ή οικιακούς χώρους. Χάρη στον υψηλό δείκτη χρωματικής απόδοσης Ra≥90, εξασφαλίζει καθαρή και φυσική απεικόνιση των χρωμάτων. Η τεχνολογία LED SMD προσφέρει υψηλή ενεργειακή απόδοση και εξαιρετική διάρκεια ζωής έως και 50.000 ώρες. Με κατασκευή από ανθεκτική σιλικόνη και πολυκαρβονικό (PC), μήκος 1030mm και μαύρη απόχρωση, ενσωματώνεται διακριτικά και αισθητικά σε κάθε σύγχρονο περιβάλλον. Το φωτιστικό ανήκει στην ηλεκτρική κλάση III, διαθέτει βαθμό προστασίας IP20 και προσφέρεται με 5 χρόνια εγγύηση. Το TNEO1240B είναι μέλος της οικογένειας TNEO και κατατάσσεται στην ενεργειακή κλάση F.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό (κύριο) | Σιλικόνη |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 110° |
| Οικογένεια | TNEO |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED Neon |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Ισχύς | 12 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 400 lm |















