Μίνι Νέον Μαγνητικό Φωτιστικό TNEO1230B






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: TNEO1230B
- EAN: 5208055101306
Περιγραφή
Το μίνι νέον μαγνητικό φωτιστικό TNEO1230B είναι μια κομψή και λειτουργική λύση φωτισμού για μαγνητικά συστήματα ράγας 24V DC, ιδανική για τη δημιουργία ατμοσφαιρικού φωτισμού με διακριτική παρουσία. Με ισχύ 12W και θερμό λευκό φως 3000K, αποδίδει φωτεινή ροή 340 lumen και καλύπτει ευρύ πεδίο φωτισμού χάρη στη γωνία διάχυσης 110°. Ο υψηλός δείκτης χρωματικής απόδοσης Ra≥90 προσφέρει φυσική απόδοση χρωμάτων, ενώ η τεχνολογία LED SMD διασφαλίζει ενεργειακή αποδοτικότητα και διάρκεια ζωής έως 50.000 ώρες. Το σώμα του φωτιστικού είναι κατασκευασμένο από εύκαμπτη σιλικόνη και πολυκαρβονικό (PC), έχει μήκος 1030mm και μαύρο ματ φινίρισμα που ενσωματώνεται ιδανικά σε μοντέρνα αρχιτεκτονικά περιβάλλοντα. Ανήκει στην ηλεκτρική κλάση III, διαθέτει προστασία IP20 και προσφέρεται με 5ετή εγγύηση. Το μοντέλο TNEO1230B αποτελεί μέλος της σειράς TNEO και κατατάσσεται στην ενεργειακή κλάση F.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό (κύριο) | Σιλικόνη |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 110° |
| Οικογένεια | TNEO |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED Neon |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Ισχύς | 12 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 340 lm |















