Μίνι Μαύρο Μαγνητικό Σποτ TCYL730B






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: TCYL730B
- EAN: 5208055101269
Περιγραφή
Το μίνι μαύρο μαγνητικό σποτ TCYL730B είναι μία κομψή και αποδοτική επιλογή για φωτιστικά ράγας με μαγνητική σύνδεση 24V DC. Με ισχύ 7W και θερμό λευκό φως 3000K, προσφέρει φωτεινή ροή 650 lumen με γωνία δέσμης 36°, καθιστώντας το ιδανικό για τονισμένο φωτισμό σε εμπορικούς ή οικιακούς χώρους. Διαθέτει υψηλό δείκτη χρωματικής απόδοσης (Ra≥90) για ακριβή απόδοση χρωμάτων, ενώ η τεχνολογία LED COB εξασφαλίζει σταθερή απόδοση και μεγάλη διάρκεια ζωής που φτάνει τις 50.000 ώρες. Κατασκευασμένο από ανθεκτικό αλουμίνιο και πολυκαρβονικό (PC), με διακριτικό μαύρο φινίρισμα και διαστάσεις Φ68x71(83,4)mm, ενσωματώνεται αρμονικά σε μοντέρνους χώρους. Το σποτ TCYL730B έχει δείκτη προστασίας IP20, ανήκει στην ηλεκτρική κλάση III και συνοδεύεται από 5ετή εγγύηση. Αποτελεί μέρος της σειράς TCYL και ταξινομείται στην ενεργειακή κλάση F.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 36° |
| Οικογένεια | TCYL |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | COB |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Ισχύς | 7 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 650 lm |















