Μαγνητικό Mini Spot Φωτιστικό THUBE130B






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: THUBE130B
- EAN: 5208055100989
Περιγραφή
Το μαγνητικό mini spot φωτιστικό THUBE130B ανήκει στη σειρά THUBE και είναι ιδανικό για σύγχρονες μαγνητικές ράγες φωτισμού 24V DC. Με ισχύ 1W και θερμοκρασία χρώματος 3000K, αποδίδει ζεστό λευκό φως υψηλής ποιότητας (CRI ≥90), προσφέροντας 80 lumen φωτεινής ροής και γωνία δέσμης 24°, κατάλληλη για εστιασμένο φωτισμό σε κατοικίες, γκαλερί ή επαγγελματικούς χώρους. Η κατασκευή του από ανθεκτικό αλουμίνιο και πολυκαρβονικό (PC) του προσδίδει υψηλή αισθητική και αντοχή. Το μαύρο φινίρισμα ενισχύει τον διακριτικό χαρακτήρα του. Με πολύ compact διαστάσεις Φ12 × 22(38)mm, ενσωματώνεται εύκολα σε οποιοδήποτε αρχιτεκτονικό περιβάλλον χωρίς να επεμβαίνει στο design του χώρου. Λειτουργεί με τάση 24V DC και ενσωματώνει τεχνολογία LED τύπου SMD. Η ενεργειακή του κλάση είναι F, ενώ προσφέρει εξαιρετική διάρκεια ζωής έως και 50.000 ώρες. Προστατεύεται με βαθμό στεγανότητας IP20 και διαθέτει κλάση ηλεκτρικής προστασίας ΙΙΙ, ενώ καλύπτεται από 5ετή εγγύηση.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 24° |
| Οικογένεια | THUBE |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Ισχύς | 1 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 80 lm |
















