Μίνι Μαύρο Μαγνητικό Φωτιστικό TOB730B






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: TOB730B
- EAN: 5208055101184
Περιγραφή
Το μίνι μαγνητικό φωτιστικό TOB730B της οικογένειας TOB αποτελεί μία κομψή και αποδοτική επιλογή για σύγχρονους εσωτερικούς χώρους, συνδυάζοντας λειτουργικότητα με αισθητική αρτιότητα. Με ισχύ 7W και λειτουργία στα 24V DC, εκπέμπει θερμό λευκό φως (3000K) με εξαιρετική φωτεινότητα 650 lumen και ευρεία δέσμη φωτισμού 230°, προσφέροντας ομοιόμορφο και απαλό φωτισμό. Διαθέτει δείκτη χρωματικής απόδοσης Ra≥90 για ρεαλιστική απεικόνιση των χρωμάτων, ενώ το LED chip τύπου SMD εξασφαλίζει μεγάλη διάρκεια ζωής έως 50.000 ώρες. Η κατασκευή του από οπάλ γυαλί και πολυκαρβονικό (PC) προσδίδει διαχρονική κομψότητα, με μαύρο φινίρισμα που το καθιστά ιδανικό για σύγχρονα περιβάλλοντα, όπως σαλόνια, ξενοδοχεία, διαδρόμους και εμπορικούς χώρους. Το φωτιστικό έχει διάμετρο Φ100mm, προστασία IP20 και ηλεκτρική προστασία Κλάσης ΙΙΙ, καθιστώντας το κατάλληλο για ασφαλή χρήση σε εσωτερικούς χώρους με μαγνητικό σύστημα. Συνοδεύεται από 5ετή εγγύηση και κατατάσσεται στην ενεργειακή κλάση F.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό (κύριο) | Γυαλί |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 230° |
| Οικογένεια | TOB |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Ισχύς | 7 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 650 lm |
















