Μαγνητικό Κινητό Γραμμικό Φωτιστικό MEYEM1240B

Μαγνητικό Κινητό Γραμμικό Φωτιστικό MEYEM1240B
40,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: MEYEM1240B
- EAN: 5208055089376
Περιγραφή
Το μαγνητικό κινητό γραμμικό φωτιστικό MEYEM1240B με μαύρο ματ φινίρισμα προσφέρει ουδέτερο λευκό φωτισμό 4000K, ιδανικό για καθαρό και φυσικό φωτισμό εσωτερικών χώρων. Με ισχύ 12W και τάση 48V DC, παράγει φωτεινή ροή 1080 lumens μέσω στενής γωνίας δέσμης 24°, προσφέροντας ακριβή στόχευση φωτός. Ο δείκτης χρωματικής απόδοσης CRI Ra=90 εξασφαλίζει ζωντανή και πιστή απόδοση των χρωμάτων, ενώ τα LED OSRAM εξασφαλίζουν διάρκεια ζωής έως 30.000 ώρες. Με δείκτη προστασίας IP20 και μήκος 220 mm, το φωτιστικό συνοδεύεται από 3 χρόνια εγγύηση, καθιστώντας το ιδανική επιλογή για μοντέρνους και λειτουργικούς χώρους.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 24° |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ισχύς | 12 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1080 lm |
















