Μαγνητικό Γραμμικό Φωτιστικό MEYE1230B

Μαγνητικό Γραμμικό Φωτιστικό MEYE1230B
19,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: MEYE1230B
- EAN: 5208055087860
Περιγραφή
Το μαγνητικό γραμμικό φωτιστικό MEYE1230B σε μαύρο ματ φινίρισμα προσφέρει μοντέρνο και λειτουργικό φωτισμό με εξαιρετική απόδοση. Με ισχύ 12W και τάση λειτουργίας 48V DC, εκπέμπει θερμό λευκό φως 3000K, ιδανικό για ζεστή και φιλόξενη ατμόσφαιρα. Η φωτεινή ροή των 1000 lumens και η γωνία δέσμης 36° εξασφαλίζουν στοχευμένο φωτισμό, ενώ ο δείκτης χρωματικής απόδοσης CRI Ra=90 εγγυάται πιστή αναπαραγωγή των χρωμάτων. Κατασκευασμένο με LED OSRAM υψηλής ποιότητας, το φωτιστικό έχει διάρκεια ζωής 30.000 ώρες και προστασία IP20 κατά σκόνης και υγρασίας. Το μήκος του είναι 220 mm, ενώ συνοδεύεται από εγγύηση 3 ετών, κάνοντάς το ιδανική επιλογή για σύγχρονους εσωτερικούς χώρους.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 36° |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ισχύς | 12 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1000 lm |
















