MARBELLA-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΤΡΙΦΩΤΟ ΑΜΜΩΔΕΣ ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED SMD 33W CCT 2145LM 440X440X1500MM -CN3PMBKCCT




MARBELLA-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΤΡΙΦΩΤΟ ΑΜΜΩΔΕΣ ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED SMD 33W CCT 2145LM 440X440X1500MM -CN3PMBKCCT
676,25€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: CN3PMBKCCT
- EAN: 5208055110452
Περιγραφή
MARBELLA-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΤΡΙΦΩΤΟ ΑΜΜΩΔΕΣ ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED SMD 33W CCT 2145LM 440X440X1500MM -CN3PMBKCCT
| Default | |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Οικογένεια | MARBELLA |
| Dimmable | Όχι |
| Υλικό (δευτερεύον) | Μάρμαρο |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Αμμώδες Μαύρο |
| Εγκατάσταση | Κρεμαστή |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό - Ουδέτερο Λευκό |
| Ισχύς | 33 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K 3000K 4000K |
| Τάση (Volt) | 220- 240V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 2145 lm |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Ορειχάλκινο |














