MARBELLA-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΠΙΤΟΙΧΟ ΑΜΜΩΔΕΣ ΛΕΥΚΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED SMD 11W DIM 2700K 715LM IP20 140X182X300MM -CNW11MWDIM




MARBELLA-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΠΙΤΟΙΧΟ ΑΜΜΩΔΕΣ ΛΕΥΚΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED SMD 11W DIM 2700K 715LM IP20 140X182X300MM -CNW11MWDIM
234,41€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: CNW11MWDIM
- EAN: 5208055110438
Περιγραφή
MARBELLA-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΠΙΤΟΙΧΟ ΑΜΜΩΔΕΣ ΛΕΥΚΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED SMD 11W DIM 2700K 715LM IP20 140X182X300MM -CNW11MWDIM
| Default | |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Οικογένεια | MARBELLA |
| Dimmable | Ναι |
| Υλικό (δευτερεύον) | Μάρμαρο |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Αμμώδες Λευκό |
| Εγκατάσταση | Επίτοιχη |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ισχύς | 11 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K |
| Τάση (Volt) | 220- 240V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 715 lm |














