ΛΕΥΚΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ LED ΠΑΝΕΛ ΧΩΝΕΥΤΟ 23W 4000K 2120Lm 300x300mm 230V AC Ra80 -PENU2340SW






ΛΕΥΚΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ LED ΠΑΝΕΛ ΧΩΝΕΥΤΟ 23W 4000K 2120Lm 300x300mm 230V AC Ra80 -PENU2340SW
10,20€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: PENU2340SW
- EAN: 5208055100019
Περιγραφή
ΛΕΥΚΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ LED ΠΑΝΕΛ ΧΩΝΕΥΤΟ 23W 4000K 2120Lm 300x300mm 230V AC Ra80 -PENU2340SW
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Υλικό (δευτερεύον) | Πλαστικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Εγκατάσταση | Χωνευτή |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 23 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 2120 lm |















