Μαγνητικό Σποτ HUBE2040W

Μαγνητικό Σποτ HUBE2040W
31,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: HUBE2040W
- EAN: 5208055091652
Περιγραφή
Το μαγνητικό σποτ HUBE2040W σε λευκό ματ φινίρισμα προσφέρει ουδέτερο λευκό φωτισμό 4000K, κατάλληλο για καθαρό και φυσικό φωτισμό εσωτερικών χώρων. Με ισχύ 20W και τάση 48V DC, παράγει φωτεινή ροή 1450 lumens μέσω γωνίας δέσμης 36°, ιδανική για στοχευμένο και ομοιόμορφο φωτισμό. Ο δείκτης χρωματικής απόδοσης CRI Ra=90 εξασφαλίζει ζωντανή και πιστή αναπαραγωγή των χρωμάτων, ενώ η κατασκευή από αλουμίνιο προσδίδει ανθεκτικότητα και κομψότητα. Διαθέτει διάρκεια ζωής 30.000 ώρες, προστασία IP20 και ηλεκτρική προστασία κλάσης ΙΙΙ. Με διαστάσεις Φ60x145 mm και ενεργειακή κλάση E, συνοδεύεται από 3 χρόνια εγγύηση, καθιστώντας το ιδανική επιλογή για σύγχρονους και λειτουργικούς εσωτερικούς χώρους.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 36° |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Ισχύς | 20 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1450 lm |















