Μαγνητικό Σποτ HUBE2030W

Μαγνητικό Σποτ HUBE2030W
31,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: HUBE2030W
- EAN: 5208055091645
Περιγραφή
Το μαγνητικό σποτ HUBE2030W με λευκό ματ φινίρισμα προσφέρει θερμό λευκό φωτισμό 3000K, δημιουργώντας ζεστή και φιλόξενη ατμόσφαιρα. Με ισχύ 20W και τάση 48V DC, εκπέμπει φωτεινή ροή 1400 lumens μέσω γωνίας δέσμης 36°, ιδανική για στοχευμένο και έντονο φωτισμό. Ο δείκτης χρωματικής απόδοσης CRI Ra=90 εξασφαλίζει πιστή αναπαραγωγή των χρωμάτων, ενώ η κατασκευή από αλουμίνιο προσδίδει ανθεκτικότητα και μοντέρνο design. Το φωτιστικό διαθέτει διάρκεια ζωής 30.000 ώρες, προστασία IP20 και ηλεκτρική προστασία κλάσης ΙΙΙ. Με διαστάσεις Φ60x145 mm και ενεργειακή κλάση E, συνοδεύεται από 3 χρόνια εγγύηση, καθιστώντας το ιδανική επιλογή για σύγχρονους εσωτερικούς χώρους.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 36° |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Ισχύς | 20 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1400 lm |















