Μαγνητικό Σποτ HUBE1240W

Μαγνητικό Σποτ HUBE1240W
26,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: HUBE1240W
- EAN: 5208055091614
Περιγραφή
Το μαγνητικό σποτ HUBE1240W σε λευκό ματ φινίρισμα προσφέρει ουδέτερο λευκό φωτισμό 4000K, ιδανικό για καθαρό και φυσικό φωτισμό εσωτερικών χώρων. Με ισχύ 12W και τάση 48V DC, παράγει φωτεινή ροή 800 lumens μέσω γωνίας δέσμης 36°, προσφέροντας στοχευμένο και ομοιόμορφο φωτισμό. Ο δείκτης χρωματικής απόδοσης CRI Ra=90 εξασφαλίζει πιστή αναπαραγωγή των χρωμάτων, ενώ η κατασκευή από αλουμίνιο προσδίδει ανθεκτικότητα και κομψότητα. Διαθέτει διάρκεια ζωής 30.000 ώρες, προστασία IP20 και ηλεκτρική προστασία κλάσης ΙΙΙ. Με διαστάσεις Φ50x110 mm και ενεργειακή κλάση F, συνοδεύεται από 3 χρόνια εγγύηση, καθιστώντας το ιδανική επιλογή για σύγχρονους εσωτερικούς χώρους.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 36° |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Ισχύς | 12 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 800 lm |














