Μαγνητικό Σποτ IONA1240W

- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: IONA1240W
- EAN: 5208055088218
Περιγραφή
Το μαγνητικό σποτ IONA1240W είναι ένα μοντέρνο LED φωτιστικό, σχεδιασμένο για χρήση σε μαγνητικά συστήματα ράγας 48V DC. Με ισχύ 12W και ενσωματωμένο LED OSRAM υψηλής ποιότητας, αποδίδει ουδέτερο λευκό φως 4000K και φωτεινή ροή 1050 lumen, προσφέροντας καθαρό, ξεκούραστο φωτισμό ιδανικό για γραφεία, εμπορικά καταστήματα ή μοντέρνους κατοικιακούς χώρους. Η δέσμη φωτός 36° επιτρέπει στοχευμένο φωτισμό, ενώ ο υψηλός δείκτης χρωματικής απόδοσης CRI Ra=90 εξασφαλίζει πιστή αναπαραγωγή των χρωμάτων. Η κομψή κατασκευή σε λευκό ματ φινίρισμα και οι διαστάσεις Φ100×134mm το καθιστούν διακριτικό αλλά αποτελεσματικό στοιχείο φωτιστικού σχεδιασμού. Με δείκτη προστασίας IP20, είναι κατάλληλο για χρήση σε εσωτερικούς χώρους και διαθέτει διάρκεια ζωής 30.000 ωρών για μακροχρόνια αξιοπιστία
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 36° |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ισχύς | 12 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1050 lm |
















