Μαγνητικό Σποτ HUBE1230W

Μαγνητικό Σποτ HUBE1230W
26,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: HUBE1230W
- EAN: 5208055091607
Περιγραφή
Το μαγνητικό σποτ HUBE1230W με λευκό ματ φινίρισμα προσφέρει θερμό λευκό φωτισμό 3000K, δημιουργώντας ζεστή και φιλόξενη ατμόσφαιρα. Με ισχύ 12W και τάση 48V DC, παρέχει φωτεινή ροή 750 lumens και γωνία δέσμης 36°, ιδανική για στοχευμένο φωτισμό. Ο δείκτης χρωματικής απόδοσης CRI Ra=90 εξασφαλίζει ακριβή απόδοση των χρωμάτων, ενώ η κατασκευή από αλουμίνιο εγγυάται ανθεκτικότητα και μοντέρνο σχεδιασμό. Το φωτιστικό διαθέτει διάρκεια ζωής 30.000 ώρες, προστασία IP20 και ηλεκτρική προστασία κλάσης ΙΙΙ. Με διαστάσεις Φ50x110 mm και ενεργειακή κλάση F, συνοδεύεται από 3 χρόνια εγγύηση, αποτελώντας ιδανική λύση για σύγχρονους εσωτερικούς χώρους.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 36° |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Ισχύς | 12 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 750 lm |















