Μαγνητικό Νέον Φωτιστικό COSMO2030W

- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: COSMO2030W
- EAN: 5208055089420
Περιγραφή
Το COSMO2030W είναι ένα μαγνητικό νέον φωτιστικό LED για συστήματα ράγας 48V DC, σχεδιασμένο να προσφέρει εντυπωσιακό, κυκλικό φωτισμό 360°. Με ισχύ 20W και φωτεινή ροή 1500 lumen, αποδίδει θερμό λευκό φως 3000K, ιδανικό για τη δημιουργία ευχάριστης και φιλόξενης ατμόσφαιρας σε εσωτερικούς χώρους. Η ομοιόμορφη κατανομή του φωτός σε όλο το μήκος του φωτιστικού το καθιστά κατάλληλο για εφαρμογές όπου απαιτείται γενικός φωτισμός, όπως σε γραφεία, εμπορικά καταστήματα ή χώρους φιλοξενίας. Ο δείκτης χρωματικής απόδοσης CRI Ra=90 διασφαλίζει υψηλή πιστότητα στα χρώματα του περιβάλλοντος. Το σώμα του διαθέτει λεπτή κυλινδρική κατασκευή με διαστάσεις Φ22×1000mm και φινίρισμα σε λευκό ματ, ενισχύοντας τη μοντέρνα αισθητική και την ευελιξία στην εγκατάσταση. Διαθέτει διάρκεια ζωής 30.000 ωρών και δείκτη προστασίας IP20 για ασφαλή χρήση σε εσωτερικούς χώρους.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ισχύς | 20 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1500 lm |
















