Γραμμικό Μαγνητικό Φωτιστικό MEYE630W

- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: MEYE630W
- EAN: 5208055087808
Περιγραφή
Το γραμμικό μαγνητικό φωτιστικό MEYE630W σε κομψό λευκό ματ φινίρισμα αποτελεί μια διακριτική αλλά αποδοτική πρόταση για σύγχρονα συστήματα μαγνητικής ράγας 48V DC. Με μήκος 112 mm, είναι ιδανικό για μικρά σημεία φωτισμού ή για τονισμούς σε αρχιτεκτονικές λεπτομέρειες και επαγγελματικούς χώρους. Διαθέτει ισχύ 6W και αποδίδει 500 lumen θερμού λευκού φωτός (3000K), δημιουργώντας ευχάριστη και άνετη ατμόσφαιρα στον χώρο. Η στενή δέσμη φωτισμού 36° επιτρέπει στοχευμένο και εστιασμένο φωτισμό, καθιστώντας το κατάλληλο για ανάδειξη αντικειμένων, έργων τέχνης ή συγκεκριμένων σημείων. Η τεχνολογία LED OSRAM εγγυάται υψηλή ποιότητα φωτισμού με δείκτη χρωματικής απόδοσης Ra=90, προσφέροντας φυσική και πιστή απεικόνιση των χρωμάτων. Με διάρκεια ζωής 30.000 ωρών, δείκτη προστασίας IP20 για εσωτερική χρήση και 3 χρόνια εγγύηση, αποτελεί μια αξιόπιστη και αισθητικά άρτια λύση για κάθε σύστημα μαγνητικού φωτισμού.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 36° |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ισχύς | 6 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 500 lm |
















