Μαγνητικό Γραμμικό LED Φωτιστικό LUCCA4040W

- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LUCCA4040W
- EAN: 5208055087785
Περιγραφή
Το LUCCA4040W είναι ένα μαγνητικό γραμμικό LED φωτιστικό υψηλής ισχύος, ιδανικό για επαγγελματικές και αρχιτεκτονικές εφαρμογές σε μαγνητικές ράγες 48V DC. Με ισχύ 40W και προηγμένη LED τεχνολογία OSRAM, αποδίδει ουδέτερο λευκό φως 4000K με συνολική φωτεινότητα 3200 lumen και γωνία διάχυσης 110°, εξασφαλίζοντας δυνατό, καθαρό και ομοιόμορφο φωτισμό. Διαθέτει υψηλό δείκτη χρωματικής απόδοσης (CRI ≥ 90), που εγγυάται φυσική απεικόνιση των χρωμάτων, καθιστώντας το κατάλληλο για χώρους όπου η λεπτομέρεια και η ακρίβεια είναι κρίσιμες — όπως showroom, επαγγελματικά γραφεία, καταστήματα, εκθεσιακοί χώροι και μοντέρνες κατοικίες. Το φωτιστικό έχει μήκος 1200 mm και κομψό λευκό ματ φινίρισμα, που ενσωματώνεται άψογα σε minimal και industrial αρχιτεκτονικά περιβάλλοντα. Με διάρκεια ζωής 30.000 ωρών και 3 χρόνια εγγύηση, το LUCCA4040W συνδυάζει ανθεκτικότητα, αισθητική και απόδοση, αποτελώντας ιδανική επιλογή για δυναμικό και σύγχρονο φωτισμό σε μαγνητικές ράγες.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 110° |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ισχύς | 40 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3200 lm |
















