Γραμμικό Μαγνητικό Φωτιστικό MEYE2430W

- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: MEYE2430W
- EAN: 5208055087884
Περιγραφή
Το γραμμικό μαγνητικό φωτιστικό MEYE2430W με κομψό λευκό ματ φινίρισμα είναι ιδανική επιλογή για εφαρμογές σε μαγνητικές ράγες 48V DC, συνδυάζοντας υψηλή φωτεινή απόδοση με μοντέρνο design. Με μήκος 436 mm, προσφέρει εκτεταμένη κάλυψη φωτισμού, ενώ διατηρεί μια καθαρή και διακριτική αισθητική. Με ισχύ 24W και φωτεινή ροή 2050 lumen, αποδίδει θερμό λευκό φως (3000K), κατάλληλο για τη δημιουργία άνετης και φιλόξενης ατμόσφαιρας σε χώρους όπως σαλόνια, ξενοδοχεία ή εστιατόρια. Η δέσμη φωτισμού 36° προσφέρει εστιασμένο και στοχευμένο φωτισμό, ιδανικό για ανάδειξη σημείων ή διακόσμησης. Η τεχνολογία LED OSRAM και ο υψηλός δείκτης χρωματικής απόδοσης Ra=90 εξασφαλίζουν εξαιρετική ποιότητα φωτός με φυσική απόδοση χρωμάτων. Το φωτιστικό έχει διάρκεια ζωής 30.000 ωρών, δείκτη προστασίας IP20 για εσωτερική χρήση και παρέχεται με 3 χρόνια εγγύηση.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 36° |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ισχύς | 24 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 2050 lm |
















