Φωτιστικό Τοίχου LED NEPHELE L35049






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: L35049
- EAN: 5208055029815
Περιγραφή
Το φωτιστικό τοίχου NEPHELE L35049 διαθέτει μίνιμαλ και σύγχρονο σχεδιασμό έμμεσου φωτισμού, ιδανικό για τη δημιουργία ατμοσφαιρικού περιβάλλοντος σε κάθε εσωτερικό χώρο. Είναι εξοπλισμένο με δύο ενσωματωμένα LED των 3W, συνολικής ισχύος 6W, που λειτουργούν με τάση 230V και προσφέρουν θερμό λευκό φως με θερμοκρασία χρώματος 3000K, κατάλληλο για χαλαρωτική και φιλόξενη ατμόσφαιρα. Ο φωτισμός διαχέεται ήπια προς τα πάνω και κάτω, προσδίδοντας μια εκλεπτυσμένη αίσθηση στον χώρο. Ο δείκτης χρωματικής απόδοσης Ra=80 εξασφαλίζει καλή χρωματική πιστότητα, ενώ η διάρκεια ζωής των LED είναι 25.000 ώρες, για μακροχρόνια και οικονομική λειτουργία. Το NEPHELE L35049 αποτελεί ιδανική επιλογή για υπνοδωμάτια, διαδρόμους, καθιστικά και κάθε σημείο που απαιτεί έμμεσο, διακριτικό και καλαίσθητο φωτισμό.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 25000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό (κύριο) | Μέταλλο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Διπλή Κατεύθυνση Φωτός |
| Οικογένεια | NEPHELE |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | COB |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό Ματ |
| Εγκατάσταση | Επίτοιχη |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 2x3 W |
| Υλικό Καλωδίου | - |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 560 lm |
| Περιστροφή βραχίονα/κεφαλής | ΟΧΙ |



















