LED STRIP 5M 14,4W/M 24V DC IP33 3000K Ra80 -24505060WWNK

LED STRIP 5M 14,4W/M 24V DC IP33 3000K Ra80 -24505060WWNK
3,16€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: 24505060WWNK
- EAN: 5208055005710
Περιγραφή
LED STRIP 5M 14,4W/M 24V DC IP33 3000K Ra80 -24505060WWNK
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Ισχύς | 14,4 W/m |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP33 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Σημείο κοπής | 10 cm |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Μέγεθος (1 λαμπάκι ή LED) | 5050 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1030 lm/ m |














