LED STREET LUMINAIRE 100W 12000LM 2200K 140x90˚ CLASS I 230V AC IP66 -NORD10022




LED STREET LUMINAIRE 100W 12000LM 2200K 140x90˚ CLASS I 230V AC IP66 -NORD10022
86,50€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: NORD10022
- EAN: 5208055091683
Περιγραφή
LED STREET LUMINAIRE 100W 12000LM 2200K 140x90˚ CLASS I 230V AC IP66 -NORD10022
| Default | |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 100 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP66 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2200K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 12000 lm |















