LED SMD WALL LUMINAIRE 7W 310LM 60° 230V AC 3.000K RUSTY CRI80 IP54 30.000HRS -LG2631R




LED SMD WALL LUMINAIRE 7W 310LM 60° 230V AC 3.000K RUSTY CRI80 IP54 30.000HRS -LG2631R
19,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LG2631R
- EAN: 5208055097579
Περιγραφή
LED SMD WALL LUMINAIRE 7W 310LM 60° 230V AC 3.000K RUSTY CRI80 IP54 30.000HRS -LG2631R
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 60° |
| Οικογένεια | MAIDA |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Απόχρωση Σκουριάς |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 7 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 310 lm |


















