LED SMD T8 G13 16W FRESH FOOD 90CM 230V AC 1320LM 30000H 320° GLASS -16T8FF




LED SMD T8 G13 16W FRESH FOOD 90CM 230V AC 1320LM 30000H 320° GLASS -16T8FF
6,30€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: 16T8FF
- EAN: 5208055045891
Περιγραφή
LED SMD T8 G13 16W FRESH FOOD 90CM 230V AC 1320LM 30000H 320° GLASS -16T8FF
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 320° |
| Dimmable | Όχι |
| Συνδεσμολογία | Συνδεσμολογία 2 άκρων |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | T8 |
| Χρώμα Φωτός | Fresh Food |
| Κάλυκας - Ντουϊ | G13 |
| Ισχύς | 16 W |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1320 lm |
Ετικέτες:
LED SMD T8 G13 16W FRESH FOOD 90CM 230V AC 1320LM 30000H 320° GLASS -16T8FF
, 16T8FF
, T5
, T8
, T9



















