LED SMD T8 G13 14W 4000K 90CM 230V AC 1380LM RA80 40.000H 330° NANO -NANO14NW




LED SMD T8 G13 14W 4000K 90CM 230V AC 1380LM RA80 40.000H 330° NANO -NANO14NW
2,70€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: NANO14NW
Περιγραφή
LED SMD T8 G13 14W 4000K 90CM 230V AC 1380LM RA80 40.000H 330° NANO -NANO14NW
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 40000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 330° |
| Dimmable | Όχι |
| Συνδεσμολογία | Συνδεσμολογία 1 άκρου συμβατό με LED Starter |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | T8 |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | G13 |
| Ισχύς | 14 W |
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργεί χωρίς μετασχηματιστή |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1380 lm |


















