LED SMD S14D 8W 2700K 50CM 730LM 230V AC RA80 30000H 270° 1Ν LINESTRA -S14D8WW

LED SMD S14D 8W 2700K 50CM 730LM 230V AC RA80 30000H 270° 1Ν LINESTRA -S14D8WW
7,10€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: S14D8WW
- EAN: 5208055079346
Περιγραφή
LED SMD S14D 8W 2700K 50CM 730LM 230V AC RA80 30000H 270° 1Ν LINESTRA -S14D8WW
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 270° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Linestra |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | S14d |
| Ισχύς | 8 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 730 lm |




















