LED SMD G9 9W 4000K 230V AC 740LM RA80 30000H 300° CERAMIC -G928359NW

LED SMD G9 9W 4000K 230V AC 740LM RA80 30000H 300° CERAMIC -G928359NW
2,62€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: G928359NW
- EAN: 5208055062645
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.
Περιγραφή
LED SMD G9 9W 4000K 230V AC 740LM RA80 30000H 300° CERAMIC -G928359NW
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 300° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | G9 |
| Ισχύς | 9 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 740 lm |

















